XXVII Niedziela Zwykła „C” 2019.

XXVII Niedziela Zwykła „C” 2019.

1.Dzisiaj wychodząc ze świątyni możemy złożyć ofiarę do tzw. Puszek na duszpasterstwo charytatywne diecezji ełckiej.

2.Przeżywamy miesiąc modlitwy różańcowej. Ojciec Święty Franciszek ogłosił październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Nabożeństwa różańcowe w intencjach misyjnych naszej świątyni odprawiane są w niedziele i w dni powszednie o godz. 17.30. Dla dzieci i młodzieży w każdy poniedziałek i środę października o godz. 16.30. Zachęcamy serdecznie do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych w naszej świątyni; zachęcamy również do wspólnej modlitwy różańcowej w naszych katolickich rodzinach.

3.Za tydzień druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę naszej świątyni.

4.Również za tydzień przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, żywy pomnik św. Jana Pawła II.

5.Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 11 klatka 1-a dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 50 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 11 klatka 2-ga.

6.Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli.