XVII Niedziela Zwykła. 2019 „C”.

XVII Niedziela Zwykła. 2019 „C”.

1. W czwartek rozpoczyna się miesiąc sierpień. Jest to szczególny miesiąc wielu pamięci narodowych. Jest również miesiącem trzeźwości i wypełnieniem Ślubów Jasnogórskich. Zachowajmy abstynencję od alkoholu w tym miesiącu i módlmy się o trzeźwość naszego narodu.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek I piątek i I sobota,  sobota miesiąca. Msza święta o godz. 18.00.

3. W pierwszą sobotą miesiąca błogosławieństwo kobiet oczekujących potomstwa oraz najmłodszych parafian. Pamiętamy w modlitwach o podejmujących „Dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego” i w intencji rodzin, małżeństw oraz w obronie życia poczętego.

4. W czwartek 1 sierpnia przypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego (1944). Módlmy się o pomyślność dla naszej ojczyzny i za wszystkich, którzy oddali życie w obronie wolności naszej ojczyzny.

5. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 7 klatka VII dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 100 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać. W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 8 klatka I.

6. W czwartek 25 lipca zbieraliśmy ofiary na pomoc misjonarkom i misjonarzom w zakupie środków transportu w akcji św. Krzysztof. Ofiar zebraliśmy 340 zł. Wszystkim ofiarodawcom za złożony dar serca składam serdeczne – Bóg zapłać!

7. Moi drodzy życzę Wam dobrej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.