Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła „C” 2019

Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła „C” 2019

1. Od 21-28 lipca przeżywamy w Kościele w Polsce XX Tydzień św. Krzysztofa. W czwartek 25 lipca w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących zapraszam na mszę św. o godz. 18.00 w czasie, której ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy i misjonarek; po mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

2. W piątek 26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i seniorom, których polecać będziemy w czasie mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Za tydzień w niedzielę 28 lipca rozpoczęcie XXVII  Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie godz. 6.00 – katedra ełcka.

4. W ubiegłym tygodniu zbieraliśmy ofiary na tacę na budowę naszej świątyni. Ofiar zebraliśmy 1996 zł i 22 grosze. Wszystkim za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

5. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 7 klatka 6 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 110 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu o sprzątanie kościoła poproszę mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 7 klatka 7.

6. Na świętowanie Dnia Pańskiego i nadchodzącego nowego tygodnia naszego życia polećmy się opiece Matki Bożej i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.