XV Niedziela Zwykła 2019 r. „C”

 

XV Niedziela Zwykła 2019 r. „C”

1. Dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

2. XXVII Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę wyruszy z Ełku 28 lipca i zakończy się 11 sierpnia 2019 roku. Zapisy i wszelkie informacje odnośnie pielgrzymki u Ks. Maksymiliana Barwikowskiego wikariusza w parafii NMP Królowej Polski w Olecku.

3. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Jednak w tym czasie nie możemy zapominać o modlitwie i uczestniczeniu we Mszy Św. Starajmy się by wakacje bardziej zbliżyły nas do Boga i Jego Świętego Kościoła.

4. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 7 klatka 5 dziękuję za złożoną ofiarę 100 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 7 klatka 6.

5. Ogłaszałem tydzień temu że w dniu dzisiejszym wychodząc ze świątyni możemy złożyć ofiarę do tzw. puszek na pomoc w ratowaniu zdrowia i życia chorej Gabrysi. Przy wyjściu ze świątyni ofiary będą zbierać dwie panie. Szczegóły odnośnie chorej Gabrysi  na plakacie na tablicy ogłoszeń w przedsionku naszej  świątyni. Jest tam również podany numer konta, na które możemy dokonać wpłaty na ratowanie życia chorego dziecka.

6. Na świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.