XII Niedziela Zwykła (Po Bożym Ciele) 2019 r.

XII Niedziela Zwykła (Po Bożym Ciele) 2019 r.

1. Dzisiaj  Dzień Ojca. W szczególny sposób ogarnijmy naszych ojców sercem i modlitwą.

2.Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 18.00.

3. W najbliższy czwartek (27 czerwca) o godz. 18.00 uroczysta Msza Święta na zakończenie „Oktawy Bożego Ciała”. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, odśpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, procesja Eucharystyczna, poświęcenie ziół, wianków i błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy.

4. W piątek 28 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt wynagrodzenia. Za publiczne odmówienie Aktu możemy uzyskać odpust zupełny. Z racji Uroczystości Kościelnej post od pokarmów mięsnych nie obowiązuje.

5. Składam bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na procesję Bożego Ciała. Bóg zapłać! Za poświęcony trud i pięknie przystrojone ołtarze niech wam Jezus hojnie błogosławi.

6. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 7 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 140 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedle Siejnik I blok 7 klatka 3.

7. Dzisiaj spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej po mszy św. o godz. 11.00 na plebanii. Zapraszam.

8. Dzisiaj tzw. Puszka na fundusz duszpasterstwa młodzieży diecezji ełckiej.

9. W sobotę 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. o godz. 18.00.

10. Z racji wakacji i czasu urlopowego od 1 lipca do 31 sierpnia kancelaria parafialna czynna będzie: poniedziałek, środa i piątek od godz. 17.00 – 17.30.  W niedziele i święta kancelaria parafialna nieczynna.

11. Dzisiaj po mszy św. o godz. 18.00 wieczór uwielbienia. Zapraszamy.

12. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli.