Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2019 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 2019 r.

1). Ofiary składane dzisiaj na tacę w drugą niedzielę miesiąca przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

2). Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji. Msze Święte o godz. 18.00.

3). Dzisiaj kończy się okres Wielkanocny i czas przyjmowania Komunii Św. wielkanocnej.

4). Od wtorku 11 czerwca rozpocznie się X tydzień zwykły w ciągu roku liturgicznego.

5). W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

6). Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 3 klatka 4 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 100 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 7 klatka 1.

7). Za tydzień w niedzielę 16 czerwca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD w Ełku. W tym celu przybędzie do naszej parafii alumn roku II Jakub Andruszkiewicz, którego zadaniem jest pomoc w dokonaniu zbiórki i wyrażenie wdzięczności Parafianom za złożone ofiary w imieniu Wspólnoty seminaryjnej.

8). 20-go czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Dzieci klas IV obchodzić będą rocznicę I Komunii Świętej. Bardzo proszę przygotować ołtarzyki do procesji Bożego Ciała tak jak w latach ubiegłych. Serdeczna prośba, aby nie obciążać ciągle tych samych rodzin, które co roku przygotowują ołtarzyki, ale aby mieszkańcy z sąsiednich bloków włączyli się w przygotowanie ołtarzyków dla Chrystusa Eucharystycznego np. ołtarzyk przy bloku Nr 3 niech włączą się do pomocy również mieszkańcy bloku Nr 1 i mieszkańcy bloku Nr 2. Włączajmy się wszyscy w uwielbianiu Chrystusa Eucharystycznego w Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Pańskiej.

9). Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.