VI Niedziela Wielkanocy 2019

VI Niedziela Wielkanocy 2019

1. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Poniedziałek, wtorek i środa przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, są dniami krzyżowymi modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

3. W piątek 31 maja rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4. W dniu dzisiejszym 26 maja Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych matkach, tych, które żyją i tych, które odeszły do domu Ojca.

5. Dzisiaj o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza Św. we wsi Rosochackie w intencji poświęcenia pól, o błogosławieństwo Boże w pracy rolnika i o błogosławieństwo Boże wszystkim mieszkańcom wsi.

6. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za złożoną ofiarę 900 zł na budowę naszej świątyni, składam serdeczne – Bóg zapłać! Dzieciom I Komunijnym za złożoną ofiarę 218 zł na Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci na pomoc misjonarzom składam z serca płynące – Bóg zapłać!

7. W sobotę pierwszego czerwca Dzień Dziecka i 1-wsza sobota miesiąca. Rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ. Nabożeństwa w naszej świątyni w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00 w niedzielę i święta po mszy św. o godz. 8.30. Zapraszam serdecznie wszystkich parafian do licznego udziału w tych nabożeństwach. 1 czerwca w Dniu Dziecka przez CARITAS naszej Diecezji organizowany jest w Ełku na Placu Św. Jana Pawła II Festyn Rodzinny.

8. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 3 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 190 zł na rzecz naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 3 klatka 3.

9. Za tydzień w niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu w 20 rocznicę pobytu               Św. Jana Pawła II w diecezji ełckiej.

10. Życzę wszystkim pogodnej i błogosławionej niedzieli.