WIELKANOC 2019.

 

WIELKANOC 2019.

1. Serdecznie dziękuję paniom i tym panom, którzy pomogli przygotować Ołtarz Wystawienia tzw. „Ciemnicę” oraz Grób Pański. Bóg zapłać!

2. Dziękuję wszystkim, którzy adorowali Pana Jezusa w tych dniach Triduum Męki Pańskiej. Dziękuję też wszystkim, którzy brali czynny udział w procesji Rezurekcyjnej. Bóg zapłać!

Dzisiaj jeszcze Msze Św. o godz. 11.00 i wieczorna o godz. 18.00.

3. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych, Msze Św. jak w każdą niedzielę: 8.30, 11.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na KUL.

  1. W następną niedzielę (Uroczystość Miłosierdzia Bożego) ofiary składane na tacę przeznaczone będą na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  2. Dziękuję mieszkańcom Os. Siejnik I blok 2 klatka 2 za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego i za ofiarę 100 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedle Siejnik I blok 2 klatka 3.
  3. W tym tygodniu w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych z racji oktawy wielkanocnej.

7. W ubiegłym tygodniu Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej zakończył peregrynację rodzin w naszej parafii. Mieszkańcom Osiedla II blok 20 klatka 3 dziękuję za złożoną ofiarę 100 zł na potrzeby naszej świątyni  – Bóg zapłać!

8. Ze względu na Oktawę Wielkanocy uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski przeniesiona na dzień 30 kwietnia.

9. Z racji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w imieniu własnym i księdza Seweryna składamy życzenia: wszystkim parafianom, miłym gościom przybyłym do naszej parafii, samotnym, chorym i cierpiącym – życzymy głębokiego przeżywania Świąt ze Zmartwychwstania Chrystusa Pana: nadziei, optymizmu i radości. Niech Wam wszystkim Jezus Zmartwychwstały hojnie błogosławi. Wesołych Świąt!