V Niedziela Wielkiego Postu. 2019 r.

V Niedziela Wielkiego Postu. 2019 r.

1. W dniu dzisiejszym kończymy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Bogu niech będą dzięki za ten szczególny czas łaski dla naszej parafii. Słowa serdecznej wdzięczności kieruję do ks. Kanonika Jarosława Pierzgalskiego, który przewodniczył naszym ćwiczeniom rekolekcyjnym. Nich Ci dobry Bóg hojnie błogosławi w życiu kapłańskim a Maryja niech Cię otacza macierzyńską opieką na każdy dzień w Twojej kapłańskiej posłudze. Szczęść Boże!

2.  Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej. Rozpocznie się Wielki Tydzień. W czasie każdej Mszy Św., poświęcenie palm. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.

3. W piątek 12 kwietnia o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta Olecka. Rozpoczęcie o godz. 19.00 na placu wolności.

4. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I, blok 1 klatka 5, dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 60 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I, blok 2 klatka 1.

5. Dziękuję wszystkim za pomoc w czasie rekolekcji, szczególnie jednemu panu i dwom paniom, dzięki którym żaden kapłan nie był głodny. Niech Wam Bóg błogosławi za Wasze dobre serce. Bóg zapłać!

6. W ubiegłym tygodniu od mieszkańców Osiedla Siejnik II blok 19 klatki 2 i 3 otrzymaliśmy ofiarę 220 zł i od bloku 20 klatka 1 ofiarę 240 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne – Bóg zapłać!

7. Życzę wszystkim smacznego obiadu i dobrej niedzieli.