III Niedziela Wielkiego Postu 2019.

2f

 

III Niedziela Wielkiego Postu 2019.

1. Za niecałe dwa tygodnie od 4 do 6 kwietnia przeżywać będziemy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Przeprowadzi je Ks. Kan. Jarosław Pierzgalski który jest kapelanem Wojewódzkiego Szpitala w Suwałkach. Szczegółowy program podam w następną niedzielę.

2. W następną niedzielę spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 16.00 w salce na plebanii. Zapraszam.

3. Przypominamy, że nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek: dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00, dorosłym po mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i z kazaniem pasyjnym

4. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 1 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 190 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 1 klatka 3.

5. Mieszkańcom Osiedla Siejnik II blok 19 klatka 1 za złożoną ofiarę 290 zł na rzecz naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

6. Jutro 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości życia. W czasie Mszy Św. o godz. 18.00 przy zapalonych świecach okolicznościowe nabożeństwo z podjęciem duchowej adopcji. Serdecznie zapraszam i zachęcam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego wszystkich naszych parafian. Jak co roku deklaracje leżą na stoliku pod chórem.

7. W środę 27 marca wydajemy dary CARITAS po mszy św. o godz. 18.00. Zapisanych do otrzymywania darów zapraszam po odbiór.

8. Polećmy się opiece Matki Bożej i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.