Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu. „C”. 2019

00-

Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu. „C”. 2019

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży w każdy piątek o godz. 17.00, dorosłym – w każdy piątek po mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zachęcamy dzieci szczególnie te, które przygotowują się do

I Komunii Świętej i wszystkich naszych parafian do czynnego udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych.
3. Za udział w Gorzkich Żalach można we wszystkich kościołach w Polsce uzyskać raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Za tydzień w II Niedzielę Wielkiego Postu – Niedziela Ad Gentes – ofiary składane do tzw. puszek przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.

5. Mieszkańcom Os. Siejnik II blok 20 klatka 3 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 120 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 1 klatka 1 i rodziny niski parter.

6. Za tydzień niedzielę 17 marca rozpocznie się kurs przedmałżeński dla wszystkich, którzy chcą zawrzeć sakrament małżeństwa. Spotkanie o godz. 16.00 w salce na plebanii.

7. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy ofiarę 300 zł na budowę naszej świątyni. Ofiarodawcy składam serdeczne – Bóg zapłać!

8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli.