VIII Niedziela Zwykła 2019 r.

aa

VIII Niedziela Zwykła 2019 r.

1. W tym tygodniu w środę 6 marca – Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post (okres 40 dni przygotowania paschalnego). Msze Święte jak w każdą niedzielę: 8.30, 11.00 i 18.00. Poświęcenie i posypanie pokutne popiołem głów podczas każdej mszy św.

2. Za tydzień druga niedziela miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę naszej świątyni.

3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży w każdy piątek o godz. 17.00, dorosłym – w każdy piątek po mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zachęcamy dzieci szczególnie te, które przygotowują się do I Komunii Świętej i wszystkich naszych parafian do czynnego udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych. Za udział w Gorzkich Żalach można we wszystkich kościołach w Polsce raz w tygodniu w okresie Wielkiego Postu uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
6. Mieszkańcom Osiedla Siejnik II blok 20 klatka 2-ga za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 120 zł. składam serdeczne – Bóg zapłać! W tym tygodniu o posprzątanie kościoła poproszę mieszkańców Osiedla Siejnik II blok 20 klatka 3-cia.

7. W tym tygodniu w piątek 8 marca Dzień Kobiet. Wszystkim dziewczętom i kobietom składamy najlepsze życzenia: niech Wam Bóg błogosławi a Matka Boża niech Was otacza swoją matczyną opieką. Szczęść Boże!

8. Polećmy się opiece Matki Bożej i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.