IV Niedziela Zwykła 2019 „C”

IV Niedziela Zwykła 2019 „C”

1. Dzisiaj błogosławieństwo świec i wiernych z racji wspomnienia św. Błażeja, biskupa Sebasty jako orędownika i opiekuna wiernych, zwłaszcza w chorobach gardła i dobrego korzystania z daru mowy. Na zakończenie Mszy Św. po ogólnym błogosławieństwie my kapłani udzielimy indywidualnego błogosławieństwa wzywając wstawiennictwa świętego Błażeja.

2. We wtorek 5 lutego błogosławieństwo chleba i wody z racji wspomnienia św. Agaty.

3. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą WSD w Ełku.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Módlmy się w intencji powołań do służby Bożej.

5. W piątek 8 lutego drugi piątek miesiąca módlmy się za borykających się z problemami uzależnień i za rozbite małżeństwa.

6. Mieszkańcom Osiedla Siejnik II blok nr 19 klatka 1 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 150 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik II blok 19 klatka 2.

7. Wszystkim panom, którzy pomogli rozebrać żłobek i choinki w kościele, za poświęcony czas i okazane dobro składam serdeczne – Bóg zapłać!

8. Mieszkańcom Osiedla Podkowa za ofiarę 550 zł i mieszkańców Osiedla Siejnik II blok 5 za ofiarę 260 zł na rzecz naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

9. „Ukochałem Cię odwieczną miłością”. Młodzież z KSM naszej parafii zaprasza na adorację, która odbędzie się 10.02 po mszy świętej o godz. 18,

a dzisiaj przy wyjściu z kościoła rozdawać będą serca ze słowem od Boga.

10. Na nowy tydzień naszego życia polećmy się opiece Matki Bożej i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.