Boże Narodzenie i Pasterka 2018 r.

84

 

Boże Narodzenie i Pasterka 2018 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Bożego Narodzenia. Kto podczas Pasterki przystąpił do Komunii Świętej może przystąpić jeszcze raz podczas mszy świętej w ciągu dnia. Dzisiaj msze św. o godz., 11.00 podczas, której udzielany będzie sakrament chrztu małym dzieciom i wieczorna o godz. 18.00.

2. Jutro 26.12. Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. odprawiane będą jak w każdą niedzielę: 8.30, 11.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD w Ełku.

3. W niedzielę 30 grudnia przypada w naszej parafii odpust ku czci Świętej Rodziny. Msze Święte odprawiane będą o godz. 8.30, główna Msza Św. Odpustowa o godz. 13.00 podczas której śpiewać będzie chór CANTATE DOMINO z Kowal Oleckich i wieczorna o godz. 18.00. Zapraszamy.

4. W poniedziałek 31 grudnia o godzinie 18.00 Msza Św. i nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego 2018.

5. Z racji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu własnym i Księdza Seweryna  składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim naszym parafianom, przybyłym gościom, chorym i cierpiącym; pięknych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Wam wszystkim Nowonarodzony Jezus Syn Boży hojnie błogosławi. Wesołych Świąt!