Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 2018 r. „C”

wieniec-adwentowy-1

Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Adwentu 2018 r. „C”

1. Jutro 24.12. Wigilia przed świętami Bożego Narodzenia. Msza św. w naszej świątyni o godz. 7.00. Z racji wieczerzy wigilijnej Mszy Św. o godz. 18.00 nie będzie. O godz. 23.00 zapraszam do naszej świątyni na wspólną modlitwę różańcową, o 23.30 my kapłani pragniemy połamać się opłatkiem z naszymi parafianami i wszystkimi gośćmi, którzy przybędą do naszej parafii. Następnie śpiewać będziemy kolędy do Pasterki, która celebrowana będzie o godz. 24.00. Serdecznie zapraszamy.

2. W dzień Wigilii zachęcamy do pielęgnowania tradycji i zwyczajów wigilijnych oraz zachowania tradycyjnego postu w Wigilię.

3. We wtorek 25.12. Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 11.00 podczas, której udzielany będzie sakrament chrztu małym dzieciom i wieczorna msza św. o godz. 18.00.

4. W środę 26.12. Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 8.30, 11.00 i 18.00. W tym dniu ofiary składane na tacę na WSD w Ełku.

5. Mieszkańcom Osiedla Siejnik II blok 17 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do Świąt Bożego Narodzenia i za ofiarę 120 złna rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik II blok 17 klatka 3.

6. W następną niedzielę 30 grudnia w naszej parafii Odpust ku czci Świętej Rodziny. Msze Święte o godz. 8.30, główna Msza Święta Odpustowa o godz. 13.00 podczas której będzie śpiewał chór CANTATE DOMINO z Kowal Oleckich i wieczorna msza św. o godz.18.00. Zapraszamy.

7. Wszystkim, którzy pomogli przygotować Żłóbek i przystroili choinki w kościele na Święta Bożego Narodzenia, za poświęcony czas i za okazane dobro, składam serdeczne – Bóg Zapłać!

8. Mieszkańcom z Os. Siejnik I bloku 16 klatki 6 za ofiarę 150 zł na rzecz naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać! Również mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 17 klatka II za ofiarę 80 zł składam serdeczne – Bóg zapłać!

9. Jeszcze dwie rodziny nie odebrały darów Caritas. Zapraszam po odbiór.

10. Dzisiaj spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialne Rady Ekonomicznej po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam.

11. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.