III Niedziela Adwentu. 2018 r. „C”

3n-

III Niedziela Adwentu. 2018 r. „C”

1.W trzecim tygodniu Adwentu – środa, piątek i sobota są kwartalnymi dniami modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2.W piątek 21.12. w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczną się Rekolekcje Adwentowe, trwać będą do soboty 22.12. Przewodniczyć będzie Ks. Marek Sewastynowicz Administrator parafii w Borzymach. Msze święte w piątek i sobotę: 8.30, 11.00 i 18.00. Bardzo prosimy o korzystanie ze spowiedzi świętej w dniach rekolekcyjnych w piątek i sobotę.

3. W poniedziałek  24.12. Wigilia przed świętami Bożego Narodzenia, msza św. o godz. 7.00.  Z racji Wigilii zachęcamy do pielęgnowania tradycji i zwyczajów wigilijnych oraz zachowania tradycyjnego postu w Wigilię. O godz. 23.00 zapraszamy do naszej świątyni na wspólną modlitwę różańcową, o 23.30 my kapłani pragniemy połamać się opłatkiem z naszymi parafianami i wszystkimi, którzy przybędą do naszej parafii. Następnie śpiewać będziemy kolędy do Pasterki, która będzie celebrowana o godz. 24.00. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik II blok 17 klatka 2.

4. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 16 klatka 5 dziękuję za ofiarę 180 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać!

5. W środę od godz. 13.00 zapraszam do pomocy w ustawianiu choinek w naszej świątyni i ustawieniu żłóbka na święta Bożego Narodzenia.

6. Odwiedziny chorych przed Świętami Bożego Narodzenia w czwartek 20.12 od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać chorych do ks. Proboszcza lub do ks. Wikariusza.

7. Są jeszcze do nabycia świece Caritas w cenie 6 zł za sztukę.

8. W następną niedzielę zapraszam na spotkanie na plebanii Parafialną Radę Duszpasterską i Parafialną Radę Ekonomiczną po Mszy Św. o godz. 11.00.

9. W środę 19 grudnia po mszy św. o godz. 18.00 będą wydawane dary Caritas dla wszystkich, którzy dostarczyli skierowanie z MOPS-u.

10. Polećmy się opiece Matki Bożej, polećmy nasze parafialne Rekolekcje Adwentowe, ks. Rekolekcjonistę i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.