XXVIII Niedziela Zwykła „B”. 2018 R.

18l

XXVIII Niedziela Zwykła „B”. 2018 R.

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

2. Dzisiaj przeżywamy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa ”.W dzisiejszym dniu dokonuje się zbiórka do tzw. puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik Jana Pawła II.

3. Również dzisiaj 14.10. obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – módlmy się w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów.

4. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Papieskie Dzieła Misyjne z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego.

5. We wtorek 16.10. przypada 40 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

6. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 16 klatka 6 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 221 złotych na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać. W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 17 klatka 1.

7. Dostarczane są kartki za zmarłych na nowennę i kartki na mszę św. składkową za zmarłych w miesiącu listopadzie. Czytelnie zapisane za tydzień będzie można wkładać do skrzynki, która znajdować się będzie na stoliku przy zegarze.

8. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 11 klatka 1 za ofiarę 350 zł na potrzeby naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

9. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w IV niedzielę października tj. 28.10 o godz. 16.00 w salce na plebanii. Zapraszam.

10. W następną niedzielę w naszej świątyni Słowo Boże będzie głosił

ks. Krystian Ostrowski, który pracuje na Ukrainie.

11. Jeszcze do końca października zbieram zgłoszenia z MOPS-u, osób potrzebujących do otrzymywania darów żywnościowych CARITAS.

12. Wszystkim życzę miłej, błogosławionej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia. Niech nam wszystkim dobry Bóg hojnie błogosławi.