XXV Niedziela Zwykła „B” 2018.

XXV Niedziela Zwykła „B” 2018.

1. W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na WSD w Ełku we wszystkich dekanatach diecezji.

2. Serdecznie zapraszam na spotkanie Parafialnego Zespołu Uwielbienia  wszystkich, którzy chcą wielbić Pana Boga słowem i śpiewem w każdą środę tygodnia po mszy św. o godz. 18.00. Bardzo mile będą widziane osoby grające na różnych instrumentach muzycznych.

3. Zapraszamy młodzież naszej parafii do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkanie w piątek mszą św. o godz. 18.00.

4. Prezbiterium w kościele jest miejscem świętym. Na nim jest ołtarz, na którym jest sprawowana Najświętsza Ofiara Jezusa Chrystusa. Zapraszamy dzieci chłopców, którzy już byli u I Komunii Świętej do liturgicznej służby ołtarza, by służąc Bogu i Kościołowi mogli wzrastać w latach, mądrości i w łasce u Boga i u ludzi. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

5. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 16 klatka 3 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 160 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 16 klatka 4.

6. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 13 klatka 3 dziękuję za ofiarę 120 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać!

7. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II i III, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.

8. Dzisiaj spotkanie Kręgu Biblijnego w salce na plebanii o godz. 16.00.

9. Osoby i rodziny, które dotychczas korzystały z pomocy CARITAS a chcący nadal korzystać z darów CARITAS proszeni są o ponowne przyniesienie skierowania z MOPS-u.

10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia życia.