XXIV Niedziela Zwykła 2018 r. „B”

XXIV Niedziela Zwykła 2018 r. „B”

1. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD w Ełku we wszystkich dekanatach diecezji.

2. W następną niedzielę spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 16.00 w salce na plebanii. Zapraszam.

3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Również dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Tydzień Wychowania. Jutro wspominać będziemy rocznicę najazdu Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku i obchodzić będziemy Dzień Sybiraka. Módlmy się w tym dniu w intencji naszej ojczyzny, za poległych i pomordowanych w obronie naszej ojczyzny.

4. W ubiegłym tygodniu zbieraliśmy ofiarę na tacę na budowę naszej świątyni, ofiar zebraliśmy 2180,70. Za złożone ofiary składam serdeczne – Bóg zapłać!

5. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 16 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 16 klatka 3.

6. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy ofiarę 160 zł od mieszkańców Os. Siejnik I blok 13 klatka 2 na potrzeby naszej świątyni. Za złożoną ofiarę składam serdeczne – Bóg zapłać!

8. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy ofiarę 100 zł na rzecz naszej świątyni. Ofiarodawcy składam serdeczne – Bóg zapłać!

9. Zapraszamy jutro o godz. 18.00 wszystkich parafian a szczególnie członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę Św. Wotywną o Duchu Świętym.

10. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Bpa Jerzego Mazura przygotowanie do

I Komunii Św. obejmuje klasy II i III. Dlatego w następną niedzielę zapraszam na spotkanie rodziców klas II i III po mszy św. o godz. 11.00.

11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.