XXIII Niedziela Zwykła.2018 R „B”

XXIII Niedziela Zwykła.2018 R „B”

Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

1. W piątek 14 września przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcam w tym tygodniu do uporządkowania krzyży i kapliczek przydrożnych. W tym dniu módlmy się za borykających się z problemami uzależnień i za rozbite małżeństwa z racji drugiego piątku miesiąca.

2. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 9 za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła klatka 1 – 80 zł i klatka 3- 80 zł składam serdeczne – Bóg zapłać!

3. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 16 klatka 1 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 60 zł na rzecz naszej świątyni – Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców bloku 16-tego klatka 2.

4. W następną niedzielę odpust w Parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Olecku. Uroczysta msza św. o godz. 13.00. Nasza parafialna pielgrzymka do Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego wyruszy po mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy do licznego udziału w tej pielgrzymce.

5. Na świętowanie Dnia Pańskiego i nowego tygodnia naszej wierności Panu Bogu i Kościołowi Świętemu przyjmijmy Boże błogosławieństwo.