XXII Niedziela Zwykła „B” 2018

11

 

XXII Niedziela Zwykła „B” 2018

1. Jutro o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci, młodzież, rodziców, Dyrekcję Szkoły, wychowawców, nauczycieli i pracowników oświaty.

2. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W pierwszy piątek adorację Najświętszego Sakramentu przeprowadzi młodzież naszego KSM.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do wspólnej modlitwy. Dzieci, które były już u 1-wszej spowiedzi i komunii świętej jak i młodzież szkolną zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej na rozpoczęcie nowego roku szkolnego; spowiadać będziemy od godz. 17.00.

3. W sobotę 8 września Święto Narodzenia NMP i Dożynki Diecezjalne w Gołdapi.(odczytać zaproszenie).

4. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 13 klatka 4 za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 140 zł na potrzeby naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o posprzątanie naszej świątyni mieszkańców Os. Siejnik I blok 16 klatka 1.

5. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę naszej świątyni.

6. W następną niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny i katechetyczny. Proszę również o przyniesienie ze sobą do pobłogosławienia: teczki, książki, zeszyty i przybory szkolne.

7. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 9 klatka II za ofiarę 100 zł na potrzeby naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

8. Na nowy tydzień naszego życia niech nam dobry Bóg hojnie błogosławi.