XXI Niedziela Zwykła 2018 „B”

XXI Niedziela Zwykła 2018 „B”

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej.

2. W sobotę pierwszy września; 79 rocznica wybuchu II wojny światowej, w tym dniu módlmy się szczególnie o pokój na świecie i o błogosławieństwo Boże dla naszej ojczyzny.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W I sobotę zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 kobiety oczekujące potomstwa, najmłodszych parafian i wszystkich, którzy podjęli się Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. W poniedziałek 3 września zapraszam na Mszę św. o godz. 8.00 dzieci, młodzież, rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

5. Dożynki Diecezjalne w Gołdapi 08.09.2018 (sobota)/odczytać zaproszenie/.

6. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 13 klatka 3 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 160 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok13 klatka 4.

7. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 9 klatka 5 za ofiarę 190 zł na potrzeby naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

8. Wszystkim życzę obfitujące w łaski Boże błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.