XVII Niedziela Zwykła. 2018.

XVII Niedziela Zwykła. 2018.

1. W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień. Jest to szczególny miesiąc wielu pamięci narodowych. Jest również miesiącem trzeźwości i wypełnieniem Ślubów Jasnogórskich. Zachowajmy abstynencję od alkoholu w tym miesiącu i módlmy się o trzeźwość naszego narodu.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza święta o godz. 18.00. W I piątek ofiary składane na tacę przeznaczone są na Fundusz Misyjny Diecezji Ełckiej. W tych dniach adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

3. W pierwszą sobotą miesiąca błogosławieństwo kobiet oczekujących potomstwa oraz najmłodszych parafian. Pamiętamy w modlitwach o podejmujących „Dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego” i w intencji rodzin, małżeństw oraz w obronie życia poczętego.

4. W środę przypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego (1944). Módlmy się o pomyślność dla naszej ojczyzny i za wszystkich, którzy oddali życie w obronie wolności naszej ojczyzny.

5. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 12A klatka I dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 80 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać. W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 12A klatka II.

6. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli.