Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła „B” 2018

SONY DSC

Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela Zwykła „B” 2018

1. W środę 25 lipca liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Zapraszam na mszę św. o godz. 18.00 w czasie, której ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy i misjonarek; po mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

2. W czwartek 26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to dzień wdzięczności rodzicom i dziadkom, których polecać będziemy w czasie mszy św. o godz. 18.00.

3. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 7 klatka 5 za złożoną ofiarę 280 zł na potrzeby naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

4. W sobotę 28 lipca rozpoczęcie XXVI Jubileuszowej Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę – msza św. na rozpoczęcie o godz. 6.00 w katedrze ełckiej. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

5. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy ofiarę indywidualną 50 zł na rzecz naszej świątyni. Ofiarodawcy składam serdeczne – Bóg zapłać!

6. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 12 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 80 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 12A klatka 1.

7. Na świętowanie Dnia Pańskiego i nadchodzącego nowego tygodnia naszego życia polećmy się opiece Matki Bożej i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.