XIV Niedziela Zwykła 2018

0a

XIV Niedziela Zwykła 2018

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

2. Za tydzień ofiary do tzw. puszek – na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.

3. W środę 11 lipca Święto św. Benedykta z Nursji, opata Patrona Europy. Ten dzień jest również Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.

4. W czwartek 12 lipca wspomnienie współpatrona diecezji ełckiej św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu biskupa i męczennika.

5. W piątek 13 lipca w drugi piątek miesiąca módlmy się za borykających się z problemami uzależnień i za rozbite małżeństwa.

6. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 11 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 140 zł na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 12 klatka 1.

7. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 7 klatka 2 za złożoną ofiarę 140 zł na potrzeby naszego kościoła składam serdeczne – Bóg zapłać!

  1. „Diecezjalne Spotkanie Teściowych” odbędzie się 14 lipca(sobota) 2018 r. w sanktuarium Matki Bożej Bazylianki w Lipsku nad Biebrzą; rozpoczęcie obchodów o g. 10.00; uroczysta Msza Święta o g. 11″. Serdecznie zachęcam do udziału w tej pielgrzymce w imieniu własnym oraz zaprasza ks. Paweł Tober, Dyrektor Wydział Duszpasterstwa Rodzin oraz Wydział Duszpasterstwa Ogólnego naszej Ełckiej Kurii Diecezjalnej.

9. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.