XII Niedziela Zwykła 2018 r.

19

XII Niedziela Zwykła 2018 r.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

1. Dzisiaj wychodząc ze świątyni możemy złożyć ofiary do tzw. puszek na fundusz duszpasterstwa młodzieży ełckiej.

2. W ubiegłym tygodniu zbieraliśmy tacę na budowę naszej świątyni. Ofiar zebraliśmy 2190 zł. Wszystkim darczyńcom za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

3. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 3 klatka 3 dziękuję za ofiarę 370 zł i mieszkańcom klatki 4 za ofiarę 150 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać!

4. W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 11 klatka 1.

5. W piątek 29 czerwca uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Św. o godz. 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W piątek post nie obowiązuje z racji uroczystości kościelnej.

6. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy Świętej podczas wakacji.

7. W czasie wakacji w miesiącu lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, środa i piątek od 17.00 do 17.30.

W niedziele i święta kancelaria nie czynna.

8. Pielgrzymi naszej grupy SAMBIA, przyjmują również intencje, które pielgrzymi zaniosą do stóp Matki Bożej Jasnogórskiej. Intencje, które chcemy przedłożyć Matce Bożej Jasnogórskiej z dobrowolną ofiarą możemy i przekazać młodzieży, która jest przy wyjściu naszej świątyni. Młodzież będzie przyjmować intencje jeszcze w następne niedziele.

9. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli.