X Niedziela Zwykła „B” 2018 R.

SVD

X Niedziela Zwykła „B” 2018 R.

1. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę naszej świątyni.

2. Dzisiaj w Olecku o godz. 14.00 rozpocznie się Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie Marszu z pod kościoła NMP Królowej Polski do kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego. Po zakończeni marszu odbędzie się piknik na Placu Wolności.

3. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy wizytację kanoniczną, którą przeprowadza J.E. Ks. Biskup Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki.

4. W tym tygodniu przypada drugi piątek miesiąca. Módlmy się za borykających się z problemami uzależnień i za rozbite małżeństwa.

5. Jutro 11 czerwca wspomnienie świętego Barnaby Apostoła. W środę 13 czerwca wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. W czwartek 14 czerwca wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika – Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.

6. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 10 klatka 1-ga dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 40 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Osiedla Siejnik I blok 10 klatka 2.

7. W niedzielę, 17 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 w kościele p.w. Bożego Ciała w Suwałkach (przy ul. 11 Listopada 6), zostanie sprawowana uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny oraz Ofiar Obławy Augustowskiej w 73. rocznicę zbrodni ludobójstwa z lipca 1945 roku.

Po Eucharystii nastąpi odsłonięcie i poświęcenie Pomnika Ofiar Obławy Augustowskiej u zbiegu ulic Armii Krajowej i Mikołaja Reja w Suwałkach.

8. Na dzisiejszą niedzielę i nowy tydzień naszego życia prosimy Ks. Biskupa o Pasterskie Błogosławieństwo.