VI Niedziela Wielkanocy 2018.

św-Stanisław

VI Niedziela Wielkanocy 2018.

1. W tym tygodniu we wtorek przypada Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msza św. o godz. 18.00.

2. W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z racji drugiej niedzieli miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę naszej świątyni.

3. Przez cały miesiąc maj w naszej świątyni nabożeństwa majowe w niedzielę po mszy św. o godz. 8.30, w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach szczególnie dzieci i młodzież. Zadbajmy również o krzyże i kapliczki przydrożne na terenie naszej parafii, jest to wyraz naszej wiary i miłości do Boga i Matki Najświętszej.

4. Pragnę wyrazić wielką wdzięczność 6-ciu paniom za uporządkowanie terenu wokół kościoła i przy kaplicy pogrzebowej i dwóm panom za przystrzyżenie trawników. Bóg zapłać!

5. Poniedziałek, wtorek i środa przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, są dniami krzyżowymi modlitw o urodzaje.

6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W ubiegłym tygodniu od mieszkańców Os. Siejnik I blok 1 klatka 4 otrzymaliśmy ofiarę 80 zł i od mieszkańców niski parter przy bloku nr 1 ofiarę 90 zł na rzecz naszej świątyni. Ofiarodawcom składamy serdeczne – Bóg zapłać!

8. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 9 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 80 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 9 klatka 3.

9. Życzę Wam drodzy błogosławionej niedzieli.