V Niedziela Wielkanocy 2018

333

V Niedziela Wielkanocy 2018

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

2. We wtorek rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czci NMP. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00, w niedziele i święta po Mszy Św. o godz. 8.30. Zachęcam wszystkich moich parafian do udziału w tych nabożeństwach w naszej świątyni. Jest taki zwyczaj śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach przydrożnych jak również w domach rodzinnych. Podtrzymujmy ten piękny i pobożny zwyczaj w naszej parafii, bo to jest również świadectwo naszej wiary.

3. W czwartek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej ojczyzny. Msze św. o godz. 8.30, 11.00 i 18.00.

4. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 9 klatka 1 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 100 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik 1 blok 9 klatka 2.

5. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy ofiarę 240 zł na rzecz naszej świątyni od rodzin Os. Siejnik I blok 1 klatka 3, których nawiedziła Matka Boża w Obrazie Jasnogórskim. Za złożoną ofiarę składam serdeczne – Bóg zapłać!

6. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli.