III Wielkanocy. Niedziela Biblijna 2018 r.

477263

III Wielkanocy. Niedziela Biblijna 2018 r.

Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

1. Dzisiaj w kościele rozpoczął się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Pokochajmy Pismo Święte, w którym zawarte jest Słowo Boże, „List” Pana Boga do ludzi, który prowadzi nas do życia wiecznego. Proszę, aby dzisiaj w rodzinach przeczytać, chociaż jeden rozdział Ewangelii. Wsłuchajmy się, co do nas mówi Pan przez Słowo Ewangelii.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego dzisiaj o godz. 16.00 w salce parafialnej na plebanii. Zapraszam.

3. Za tydzień IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza – ta Niedziela jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD w Ełku. Rozpocznie się również tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

4. Mieszkańcom Os. Siejnik I blok 8 klatka 2 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 80 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 8 klatka 3.

5. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w ubiegłym tygodniu rozebrać Ołtarz Wystawienia tzw. „Ciemnicę” i „Grób Pański”, za poświęcony czas i pomoc składam serdeczne – Bóg zapłać!

6. Pięciu rodzinom z Osiedla Siejnik I blok 1, które nawiedza Matka Boża w Obrazie Jasnogórskim za ofiarę 190 zł na rzecz naszej świątyni składam serdeczne – Bóg zapłać!

7. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.