II niedziela Wielkanocy, Uroczystość Miłosierdzia Bożego 2018 r.

876

II niedziela Wielkanocy, Uroczystość Miłosierdzia Bożego 2018 r.

1. Za tydzień Niedziela Biblijna. X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 16.00 w salce na plebanii.

  1. Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowe Święto Caritas i 74 Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  2. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budowę naszej świątyni.

4. Mieszkańcom Osiedla Siejnik I blok 8 klatka 1 dziękuję za posprzątanie kościoła, przygotowanie świątyni do dzisiejszej niedzieli i za ofiarę 60 zł na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać! W tym tygodniu poproszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Os. Siejnik I blok 8 klatka 2.

5. Jutro przeniesiona z racji Niedzieli Palmowej i Oktawy Wielkanocy – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje leżą na stolikach pod chórem. Proszę je wziąć, w domu wypełnić i zapraszam jutro na Mszę Św. o godz. 18.00.

6. Jutro o godz. 10.00 będziemy rozbierać „Ciemnicę” i „Grób Pański”. Zapraszam do pomocy wszystkich dysponujących wolnym czasem.

7. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy ofiarę 150 zł na budowę naszej świątyni. Ofiarodawcy składam serdeczne – Bóg zapłać!

  1. W czwartek 12.04. gościć będziemy Relikwie Świętego Stanisława Kostki. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.00. W piątek 13.04 o godz. 9.00 będzie odprawiona Msza Św. z licznym udziałem młodzieży. Po Mszy Św. Adoracja przy Relikwiach świętego. W godzinach popołudniowych Relikwie będą odwiezione do parafii w Świętajnie. Na powyższe uroczystości serdecznie zapraszam pracującą i uczącą sie młodzież z naszej parafii.
  2. Obraz Matki Bożej Częstochowskiej kontynuuje dzisiaj (po przerwie świątecznej) peregrynację rodzin w naszej parafii w Osiedle Siejnik I blok 1.
  3. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia życia.